Pilarki » Pilarki spalinowe


Pilarka spalinowa Oleo-Mac GSH 510

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GSH 510

Cena: 1200.00 zł

Ilość

Producent: Oleo-Mac

Index: GSH 510

Włoska firma Oleo-Mac jest to jedna z największych i renomowanych firm produkujących kosiarki spalinowe, elektryczne, kosy, pilarki, glebogryzarki oraz części i akcesoria ogrodnicze. Od początku istnienia firmy na rynku, czyli od roku 1992, firma stawia na najwyższą jakość, stale doskonaląc i poprawiając swój produkt. Najwyższa jakość oferowanego sprzętu potwierdza 3-letnią gwarancją, czym wyróżnia się na tle konkurencji.
Nową pilarkę GSH 510 jest to pilarka uniwersalna do intensywnego użytku prywatnego. Pilarka łańcuchowa została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb szerokiej gamy użytkowników - począwszy od prywatnych, wymagających i eksploatujących je z dużą częstotliwością, a na rolnikach skończywszy. Kompaktowe wymiary, wszechstronność i korzystna proporcja ciężaru do mocy gwarantują doskonałe efekty przy wykonywaniu prac takich jak: przycinanie gałęzi, okrzesywanie oraz ścinanie drzew i krzewów średniej wielkości.
Zalety:
łatwy rozruch,
proste w użyciu i konserwacji,
lekkie, kompaktowe, zaprojektowane by uczynić pracę przyjemną,
najlepsze rozwiązania inżynierii przemysłowej w maszynach z wydajnością nieporównywalną w swojej klasie.
3 letnia gwarancja przy zakupie konsumenckim (Warunkiem zachowania okresu 36 miesięcznego okresu gwarancji jest dokonanie dwóch płatnych przeglądów urządzenia w autoryzowanym punkcie serwisowym – przed upływam 12 oraz 24 miesięcy od daty zakupu).

powrót do listy