Rozdrabniacze i rębarki do gałęzi


Rębak do gałęzi CIP 800

Rębak do gałęzi CIP 800

Cena: 15999.00 zł

Ilość

Producent: Honda

Index: CIP800

CIP 800 Green-Technik to spalinowa maszyna zrębkująca służąca do rozdrabniania gałęzi, zrzynów tartacznych i surowca drzewnego mniejszego formatu
Opis
Rębak o solidnej, monolitycznej konstrukcji, wysokiej wydajności oraz o niewielkich rozmiarach jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów do pracy na terenach zieleni miejskiej, jak i dla użytkowników indywidualnych do porządkowania gałęzi na terenie posesji. Jest to maszyna stabilna, łatwa i bezpieczna w obsłudze.CIP 800 jest dostępny w wersji z profesjonalnym silnikiem na benzynę o najwyższej jakości HONDA, który gwarantuje natychmiastowe
uruchomienie, wysoką wydajność i niezawodność maszyny podczas wieloletniej eksploatacji.
CIP 800 H13 – silnik Honda GX 390 o mocy 11 KM (8,2 kW)
Kompaktowe gabaryty
Dzięki kompaktowym gabarytom (1 630 x 590 x 1 310 mm), CIP 800 jest idealną maszyną do pracy w gęsto zabudowanych przestrzeniach miejskich, na osiedlach czy w parkach. Jego niewielka waga (160 – 170 kg) zapewnia stabilność oraz sprawia, że maszyna jest łatwa w transporcie i praktycznym ustawieniu w miejscu pracy.
Wysoka wydajność
Masywny bęben uzbrojony w 3 obustronne noże wykonane ze specjalnej stali, w połączeniu z silnikiem o optymalnej mocy, rozdrabnia surowiec drzewny o średnicy do 60 mm produkując do 3 m3 zrębka na godzinę (wydajność zależy od materiału i szybkości podawania). Wygodna gardziel (400 x 440 mm) zapewnia łatwe podawanie surowca do systemu tnącego.
Solidna i stabilna konstrukcja
CIP 800 sprawdza się w każdych warunkach pracy. Wieloletnią eksploatację zapewnia wyjątkowo solidna konstrukcja – wszystkie główne podzespoły maszyny są starannie spawane i tworzą monolityczną strukturę, która jest znacznie mocniejsza od struktur łączonych śrubami.
Niskie koszty eksploatacji
Rębak CIP 800 służy do intensywnej i wieloletniej eksploatacji w trudnych warunkach. Wydajność, niezawodność, bezawaryjność, wieloletnia żywotność oraz niski poziom zużycia paliwa przez profesjonalny silnik Honda obniżają koszty eksploatacji.

powrót do listy